AKO BODYFAST STIMULUJE VAŠE TELO A MYSEĽ?

BodyFast zaručuje výbornú schopnosť sústredenia a stimulovania mozgu i tela. Je výborným pomocníkom nie len pre študentov v krízových situáciáchkeď už včera, bolo neskoro, ale aj pre ľudí ktorí potrebujú zvíšiť svoju vytrvalosť, sústredenie a celkovú vitalitu. Dokáže nakopnúť "zhasínajúci motor", zvýši jeho výkonnosť.

 

MOCNÉ ZLOŽENIE

BodyFast je jedna z najlepších dostupných kombinácií bezpečnosti a účinnosti. Skladá sa z vybranej skupiny látok prírodného pôvodu ktoré sú laboratórne testované a  bezpečné. BodyFast neobsahuje efedrín, Ephedru, mahuang, yohimbin, alebo iné nebezpečné povzbudzujúce látky.


Skúsenosti z výskumov a niekoľkoročná výrobná prax sa spojili a vytvorili efektívny a vedecky podložený produkt slúžiaci k úžitku veľkému množstvu ľudí ktorí potrebujú zlepšiť svoju fizyckú i psichyckú výkonnosť. Naša  konštrukcia zahŕňa špecializované a klinicky testované zložky, ako sú: Cordycep Sinensis CS4, Taurín, Methylxantíny, L-Karnitín, Ginko Billoba (extr.), Pyrodoxine, Alfa Tokoferol... Zobraziť certifikát

Ako BodyFast funguje?

BodyFast uľahčuje komunikáciu buniek, zlepšuje rýchlosť nervových vzruchov a vznik synaptických spojení v mozgu (spojenia neurónov na základe ktorých je mozok schopný učiť sa a zapmätať si rôzne informácie) ďalej podporuje dodávky kyslíka do mozgu a zároveň dodávky energie priamo do miesta jej spotreby.

Prečítajte si fakty o vybraných zložkách BodyFastu.

Cordiceps Gulka Cordyceps je parazitická huba ktorá pôvodne pochádza z Tibetu kde sa vyskytuje až vo výške 3500m nad morom. Vo veľkej miere  ju využíva aj tradičná čínska medicína.Cordyceps funguje aj ako adaptogén, Pomáha organizmu eliminovať nežiaduce stresové vplyvy, normalizuje vonkajšie negatívne dopady, zvyšuje odolnosť voči stresu a psychickej i fyzickej záťaži.
Ginko

Ginko extrakt z Ginka dvojlaločného zvyšuje dodávky kyslíka do mozgu a periférií organizmu a zlepšuje mikrocirkuláciu krvi. Terpenoidové zložky z extraktov Ginka zlepšujú metabolizmus glukózy v mozgových bunkách a zabraňujú peroxidácii lipidov, čím zlepšujú fungovanie membrán nervových buniek.

Kofein Kofein priaznivo stimuluje centrálny nervový systém. Tým odďaluje únavu (obzvlášť duševnú), zbystruje myslenie, zlepšuje koncentráciu. Tým, že pôsobí na  adenosínové receptory nervového systému, dochádza k dočasnému zvýšeniu metabolizmu. Kofeín spôsobuje rýchlejšie a jasnejšie myslenie a tiež i lepšiu koordináciu pohybov tela.Vplyvom jeho účinku dochádza v organizme aj k uvoľňovaniu kortizolu a adrenalínu do krvi.
Taurin

Taurín je podmienečne esenciálna aminokyselina (za určitých podmienok ju telo nedokáže produkovať- na príklad v strese  alebo pri fyzickej námahe) zúčastňuje sa pri metabolických procesoch v mozgu a prenose nervových vzruchov. Taurín tiež pomáha pri osmoregulácii (udržovanie rovnovážnej koncentrácie iónov) vo vnútri bunky. Medzi ďalšie biologické funkcie taurínu patrí podiel na raste buniek a stabilizácii bunkových membrán.

L-carnitin napomáha tvorbe potrebnej energie tým že transportuje dlhé reťazce acylových  skupín mastných kyselín z cytosolu do mitochondrií buniek.
vitaminB Vitamín B6 je dôležitá látka pre správne fungovanie nervového systému.
vitamin E Vitamín E je takisto dôležitá látka pre správne fungovanie nervového systému. Považuje sa za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív.

Vďaka kombinácii známych aj exotických zložiek ktoré sú starostlivo vyvážené tak, aby v spoločnej súhre vytvárali mimoriadne silný synergický efekt, BodyFast zlepšuje okysličenie mozgu, zvyšuje okamžitú silu a skracuje čas potrebný na regeneráciu.

JEDEN Z NAJLEPŠÍCH

  • Účinkuje okamžite

  • Výrazne zvyšuje vytrvalosť

  • Skracuje čas potrebný na zapamätanie si infomácií

  • Dokonalé využitie kyslíka

JEDNÝM Z CIEĽOV JE VAŠA SPOKOJNOSŤ

GARANTOVANÁ SPOKOJNOSŤ

Sme si natoľko istí účinnosťou produktu BodyFast, že vám v prípade vašej nespokojnosti vrátime peniaze bez ďalších otázok. Peniaze vám vrátime za kažné nenačaté balenie do 10 dní.

DISKRÉTNE A RÝCHLE DORUČENIE

Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho obalu a je doručený poštou alebo kuriérom priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo. Tovar expedujeme do 48 hodín od objednávky.

BEZPEČNOSŤ

BodyFast je kombináciou silných aktívnych látok, pripravený v laboratóriách pod dohľadom farmaceutov a bioinžinierov. Každá látka obsiahnutá v BodyFase prešla dôkladnými kontrolnými testami. Užívanie je na 100% bezpečné, legálne a účinné. Zobraziť certifikát

RÝCHLA ÚČINNOSŤ

Účinky užívania BodyFastu sa prejavia takmer okamžite. Používatelia spozorovali, že zvládnu väčšiu záťaž učia sa rýchlejšie, nie sú unavení...